şimdi, hizmette gerçek kaliteyi keşfetme zamanı
Stable aynı zamanda
 
 
Türkiye resmi distribütörüdür.
Ayrıntılı Bilgi:
innospecoilfield.com
Innospec-oilfield_logo.png
GÜNCEL HABERLER
Ayrıntılar için görsele dokunun
DENEYİMLİ, KARARLI VE BAŞARILI MÜHENDİSLİK EKİBİ

30 YILDAN FAZLADIR SAHALARDA

HIZLI ve DÜŞÜK MALİYETLİ ÇÖZÜMLER

 

Stable Sondaj Akışkanları yüksek ürün performansı ve yenilikçi mühendislik desteğiyle, kuyunuzun güvenli, hızlı ve düşük maliyetli kazılmasını garanti eder.

KUYUNUZ İÇİN EN DOĞRU KARARI VERİN

 

Stable sahada olduğu sürece endişeye mahal yok. Özverili ve başarılı ekibimizle çalışmayı seçtiğiniz için kuyunun gidişatı hakkında rahatlayacak ve teknik olarak çok memnun kalacaksınız.

HER ŞEY KONTROLÜMÜZ ALTINDA

Stable Sondaj Akışkanları, sirkülasyon sistemine doğrudan dahil olup onu 7/24 kontrol altında ve testlere tabi tutarak, her an her koşula karşı tedarikli davranır.

HAKKIMIZDA

Stable Sondaj Akışkanları, Türkiye'nin önde gelen sondaj akışkanı firmalarından olup, petrol, doğal gaz ve jeotermal endüstrisinde 30 yıldan fazla deneyim sahibi olan bir ekipten oluşmaktadır.

Stable, kaliteli API sınıfı ürünleri ve mühendislik hizmetleri ile en iyi çamur danışmanlığının yanı sıra, talep eden firmalara sondaj akışkanları ve asit operasyonları için kimyasal ürün arzı de sağlar.

Saha koşullarınıza en uygun çamur sistemini özenle tasarladıktan sonra, başlangıçtan son güne dek bu sistemi uygulamakta tam sorumluluk alıyoruz. Her kuyunun kendi şartları düşünülerek üst düzey mühendislik çalışmalarıyla seçilen yüksek performanslı su bazlı çamur sistemlerimizin yanında, müşteri önceliklerini karşılayarak sondaj maliyetlerini düşürecek düşük katı maddeli, yüksek şeyl inhibisyonu ve rezervuar hasarını minimuma indirmeyi sağlayan petrol bazlı ve sentetik bazlı çamurlarımızı da sunuyoruz.

Görevimiz, iş ortağımızın kuyuyu önemli ölçüde güvenli ve hesaplı kazması. Bu bağlamda hırsımıza, üstün teknik altyapımıza ve yıllardır sondaj sahalarında kazandığımız tecrübelerimize güvenerek, aydınlık geleceğe sizlerle birlikte umutla bakıyoruz.

İLETİŞİM

Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park

B2 Blok No: 8/92 PK:34149

Yeşilköy

İstanbul / TÜRKİYE

info@stabledf.com

Tel/Faks: +90 212 463 7130

 

© STB Sondaj Akışkanları Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti., 2019

8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

Stable ailesi olarak petrol, doğal gaz ve jeotermal enerji sektöründe çalışan emekçi kadınların başta olmak üzere, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü en samimi dileklerimizle kutluyor, 162 yıl önce bu önemli günün anılmasına sebebiyet veren yangında kaybettiğimiz kadınları rahmet, sevgi ve saygı anıyoruz. Bu paylaşım vesilesiyle, herkesi sektörel cinsiyet eşitliği konusunda çok önemli adımlar atan WING'e (Women in Geothermal) üye olmaya davet ediyoruz: https://www.linkedin.com/groups/7466559

Go to link