şimdi, hizmette gerçek kaliteyi keşfetme zamanı
Stable aynı zamanda
 
 
Türkiye resmi distribütörüdür.
Ayrıntılı Bilgi:
innospecoilfield.com
Innospec-oilfield_logo.png
GÜNCEL HABERLER
Ayrıntılar için görsele dokunun
DENEYİMLİ, KARARLI VE BAŞARILI MÜHENDİSLİK EKİBİ

30 YILDAN FAZLADIR SAHALARDA

HIZLI ve DÜŞÜK MALİYETLİ ÇÖZÜMLER

 

Stable Sondaj Akışkanları yüksek ürün performansı ve yenilikçi mühendislik desteğiyle, kuyunuzun güvenli, hızlı ve düşük maliyetli kazılmasını garanti eder.

KUYUNUZ İÇİN EN DOĞRU KARARI VERİN

 

Stable sahada olduğu sürece endişeye mahal yok. Özverili ve başarılı ekibimizle çalışmayı seçtiğiniz için kuyunun gidişatı hakkında rahatlayacak ve teknik olarak çok memnun kalacaksınız.

HER ŞEY KONTROLÜMÜZ ALTINDA

Stable Sondaj Akışkanları, sirkülasyon sistemine doğrudan dahil olup onu 7/24 kontrol altında ve testlere tabi tutarak, her an her koşula karşı tedarikli davranır.

HAKKIMIZDA

Stable Sondaj Akışkanları, Türkiye'nin önde gelen sondaj akışkanı firmalarından olup, petrol, doğal gaz ve jeotermal endüstrisinde 30 yıldan fazla deneyim sahibi olan bir ekipten oluşmaktadır.

Stable, kaliteli API sınıfı ürünleri ve mühendislik hizmetleri ile en iyi çamur danışmanlığının yanı sıra, talep eden firmalara sondaj akışkanları ve asit operasyonları için kimyasal ürün arzı de sağlar.

Saha koşullarınıza en uygun çamur sistemini özenle tasarladıktan sonra, başlangıçtan son güne dek bu sistemi uygulamakta tam sorumluluk alıyoruz. Her kuyunun kendi şartları düşünülerek üst düzey mühendislik çalışmalarıyla seçilen yüksek performanslı su bazlı çamur sistemlerimizin yanında, müşteri önceliklerini karşılayarak sondaj maliyetlerini düşürecek düşük katı maddeli, yüksek şeyl inhibisyonu ve rezervuar hasarını minimuma indirmeyi sağlayan petrol bazlı ve sentetik bazlı çamurlarımızı da sunuyoruz.

Görevimiz, iş ortağımızın kuyuyu önemli ölçüde güvenli ve hesaplı kazması. Bu bağlamda hırsımıza, üstün teknik altyapımıza ve yıllardır sondaj sahalarında kazandığımız tecrübelerimize güvenerek, aydınlık geleceğe sizlerle birlikte umutla bakıyoruz.

İLETİŞİM

Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park

B2 Blok No: 8/92 PK:34149

Yeşilköy

İstanbul / TÜRKİYE

info@stabledf.com

Tel/Faks: +90 212 463 7130

 

© STB Sondaj Akışkanları Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti., 2019

Turcas Kuyucak Jeotermal Elektrik Üretim A.Ş. ve Çelikler Jeotermal Elektrik Üretim A.Ş. sondaj projelerinde birer gün arayla 2 kuyuyu daha başarıyla geride bırakırken, mutlu iş ortaklarımız, geliştirilmiş projeler, sondaj öncesi hazırlıklarımızdan itibaren bir an bile ödün vermediğimiz İş Sağlığı ve Güvenliği hassasiyetimiz ve birlikte güzel anılar ile sektörde 2. yılımıza ve 40 bininci metremize küçük bir adım kala, gururla ve son hızla yolumuza devam ediyoruz.

Go to link