top of page
şimdi, hizmette gerçek kaliteyi keşfetme zamanı
Stable aynı zamanda
 
 
Türkiye resmi distribütörüdür.
Ayrıntılı Bilgi:
innospecoilfield.com
Innospec-oilfield_logo.png
DENEYİMLİ, KARARLI VE BAŞARILI MÜHENDİSLİK EKİBİ

30 YILDAN FAZLADIR SAHALARDA

HIZLI ve DÜŞÜK MALİYETLİ ÇÖZÜMLER

Stable Sondaj Akışkanları yüksek ürün performansı ve yenilikçi mühendislik desteğiyle, kuyunuzun güvenli, hızlı ve düşük maliyetli kazılmasını garanti eder.

KUYUNUZ İÇİN EN DOĞRU KARARI VERİN

Stable sahada olduğu sürece endişeye mahal yok. Özverili ve başarılı ekibimizle çalışmayı seçtiğiniz için kuyunun gidişatı hakkında rahatlayacak ve teknik olarak çok memnun kalacaksınız.

HER ŞEY KONTROLÜMÜZ ALTINDA

Stable Sondaj Akışkanları, sirkülasyon sistemine doğrudan dahil olup onu 7/24 kontrol altında ve testlere tabi tutarak, her an her koşula karşı tedarikli davranır.

HAKKIMIZDA

Stable Sondaj Akışkanları, Türkiye'nin önde gelen sondaj akışkanı firmalarından olup, petrol, doğal gaz ve jeotermal endüstrisinde 30 yıldan fazla deneyim sahibi olan bir ekipten oluşmaktadır.

Stable, kaliteli API sınıfı ürünleri ve mühendislik hizmetleri ile en iyi çamur danışmanlığının yanı sıra, talep eden firmalara sondaj akışkanları ve asit operasyonları için kimyasal ürün arzı de sağlar.

Saha koşullarınıza en uygun çamur sistemini özenle tasarladıktan sonra, başlangıçtan son güne dek bu sistemi uygulamakta tam sorumluluk alıyoruz. Her kuyunun kendi şartları düşünülerek üst düzey mühendislik çalışmalarıyla seçilen yüksek performanslı su bazlı çamur sistemlerimizin yanında, müşteri önceliklerini karşılayarak sondaj maliyetlerini düşürecek düşük katı maddeli, yüksek şeyl inhibisyonu ve rezervuar hasarını minimuma indirmeyi sağlayan petrol bazlı ve sentetik bazlı çamurlarımızı da sunuyoruz.

Görevimiz, iş ortağımızın kuyuyu önemli ölçüde güvenli ve hesaplı kazması. Bu bağlamda hırsımıza, üstün teknik altyapımıza ve yıllardır sondaj sahalarında kazandığımız tecrübelerimize güvenerek, aydınlık geleceğe sizlerle birlikte umutla bakıyoruz.

İLETİŞİM

Ataköy 7-8-9-10. Kısım mah.

Çobançeşme E-5 Yan Yol cad.

No: 12/2 B Blok Daire: 65

Bakırköy / İstanbul / TURKEY ​

info@stabledf.com

Telefon: +90 (212) 741 4041

Mesajınız için teşekkürler. En kısa sürede geri dönüş yapacağız.

iletişim1
bottom of page