top of page

HAKKIMIZDA

Stable Sondaj Akışkanları, Türkiye'nin önde gelen sondaj akışkanı firmalarından olup, petrol, doğal gaz ve jeotermal endüstrisinde 30 yıldan fazla deneyim sahibi olan bir ekipten oluşmaktadır.

Stable, kaliteli API sınıfı ürünleri ve mühendislik hizmetleri ile en iyi çamur danışmanlığının yanı sıra, talep eden firmalara sondaj akışkanları ve asit operasyonları için kimyasal ürün arzı de sağlar.

Stable Sondaj Akışkanları, uzun ve kısa vadede her zaman bütçenizi düşünür ve kuyunuz için en düşük maliyetli ve etkin sondaj akışkanını seçer. Stable, her bir kuyuyu kendi koşullarını dikkate alarak geçmiş deneyimlerine ve tahminlerine dayanan özel bir yaklaşımla ele alır.

Daha fazla bilgi ve iş ortaklığı için lütfen iletişime geçiniz: info@stabledf.com

Stable aynı zamanda Innospec Oilfield Services (Innospec Ltd.)
Türkiye resmi distribütörüdür.
Ayrıntılı Bilgi:
innospecoilfield.com
Innospec-oilfield_logo.png
Su Bazlı Çamur Sistemleri Katalogumuza göz atın:

EKİBİMİZ

Mükemmel teknik altyapı ve saha bazlı deneyimler sunan, oldukça kalifiye saha ve yönetim mühendislerinden oluşan genç ve kararlı ekibimizle birlikte olmaktan gurur duyuyoruz.

Fütüristik ve her daim öğrenmeye hevesli olmanın yanı sıra, ekibimiz birbirine üst düzey takım çalışması yetenekleri ve kararlılıkları ile ortaya çıkan olağanüstü bağlarla bağlıdır. 

YÖNETİM

Ali Murtaza Güler
Kurucu Ortak / Genel Müdür
bottom of page